RBD
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
RBD

Dobrodosli na srpski forum RBD-a! Zelimo vam dobar provod!
 
HomeHome  ÒðàæèÒðàæè  Latest imagesLatest images  Ðåãèñòðó¼ ñåÐåãèñòðó¼ ñå  ÏðèñòóïèÏðèñòóïè  

 

 Bravo!

Go down 
4 posters
ÀóòîðÏîðóêà
*ReBeLdE*NiKoLa*
Admin
Admin
*ReBeLdE*NiKoLa*


Male
Áðî¼ ïîðóêà : 107
Age : 29
Location : Rebelde Forever and Ever....
Registration date : 20.12.2007

Bravo! Empty
ÏîðóêàÍàñëîâ: Bravo!   Bravo! Icon_minitimeSat Dec 22, 2007 8:42 pm

Evo u sta pise u novom Bravo-u:

RBD Girls
Anahi i Dulce te savetuju

Pitali smo zvezde iz grupe Rebelde muèe li i njih isti problemi kao obiène devojke. Evo šta su nam rekle Anahi i Dulce Maria.

Bravo! Anahi
Lyra je neustrašiva, jer zna da je sudbina njenih drugara u njenim rukama.
1.
Prvi ti je dan u novoj školi. Kako æeš se predstaviti novim drugarima?
Anahi: To nikome nije lako. Sigurno se ne bih pretvarala da sam neko drugi. Bila bih prirodna jer verujem da svako ljudsko biæe ima nešto što ga èini posebnim. Moj savet vam je da se opustite! Budite svoji i ostali æe vam veæ sami priæi.
Dulce: Slažem se sa Ani. Najbitnije je biti svoj! Prvo malo posmatrajte ljude i vrlo brzo æe vam postati jasno sa kim imate nešto zajednièko. Ako ste iskreni i otvoreni, malo-pomalo æete se upoznavati i zbližavati sa drugima. Evo, na poèetku snimanja serije "Rebelde" nismo se meðusobno poznavali, a sada su mnogi od nas veoma bliski.
2. Momak koji ti se sviða ne obraæa pažnju na tebe. Šta radiš?
Anahi: Pa... verovatno ima svoje razloge! Možda on onda i nije najpogodnija osoba za tebe. Glupo je zalepiti se za nekoga ko ne želi da bude sa tobom. Najpametnije što tada možeš da uradiš je da izabereš nekog drugog frajera, jer u moru ima mnogo riba!
Dulce: Važno je da to shvatiš na vreme, ali uvek možeš da mu daš neki znak za sluèaj da još nije skontao da si zaljubljena u njega, jer momci teže kapiraju neke stvari (smeh). Pa èak i ako se ništa ne desi, biæeš tužna nekoliko dana, ali æeš se posle toga potruditi da ga zaboraviš i potražiš boljeg momka koji te zaslužuje.
3. Tebi i tvojoj drugarici sviða se ista stvar u butiku. Kako to rešavaš?
Anahi: Obožavam takve stvari! Stvarno, to me baš zabavlja! Volim kad moje prijateljice nose iste stvari kao ja. To sam radila još odmalena sa sestrom i drugaricama i navikla sam se. Volim kada ljudi na ulici zastaju da nas zagledaju tako isto obuèene!
Dulce: Što se tièe oblaèenja, volim da budem originalna. Uvek biram drugaèiju garderobu i kupujem je u ne tako popularnim radnjama. Ako se desi da mi se svidi ista krpica kao nekoj mojoj prijateljici, dogovaramo se oko toga kojoj je ta stvar potrebnija ili èak bacamo novèiæ! Ali, u suštini, uvek napravimo neki kompromis. Nikada se ne bih naljutila na drugaricu zbog toga!
4. Momak koji ti se sviða veoma je stidljiv i nikako da naèini prvi korak
Anahi: Ah, za to se uopše ne brinem, pošto æu ja biti ta koja æe napraviti prvi korak (Ani se ne ustruèava ni od èega)! Bila sam u takvoj situaciji hiljadu puta i, kad god sam nekome prišla, moj potez dao je rezultate! Zato moj savet svim devojkama glasi: samo hrabro napred! Ali, naravno, prvo moraš biti potpuno sigurna da mu se sviðaš. Dobro se raspitaj pre nego što stupiš u akciju da ti se ne desi da te ispali... Kad budeš sigurna da te oseæaj ne vara - samo napred!
Dulce: Uf, ja sam, naprotiv, veoma stidljiva. Nikada neæu ništa uraditi sve dok mi direktno ne kaže da mu se sviðam. Jedino što bih ja u toj situaciji pokušala bilo bi da se družim sa njim kako bismo se malo zbližili i on malo opustio, ali ništa više od toga.
5. Slomila ti se štikla!
Anahi: Pa, slomiæu i drugu! Naravno, to je veoma nezgodno, ali ne dozvoljavam da mi par cipela pokvari dan. Nemojte nikada gubiti nadu niti samopouzdanje, usredsredite se na ono što je važno! I u nezgodnim situacijama, treba da gledamo šta iz njih možemo da nauèimo!
Dulce: Prvo bih se, verovatno, zbunila, ali u suštini postoje dva moguæa rešenja: ili bih se vratila kuæi i obula druge cipele ili bih otišla u najbližu radnju i kupila neke najjeftinije da mi posluže za taj dan, ako ništa drugo.
6. Ti i tvoja drugarica zaljubile ste se u istog momka. Povlaèiš li se ili si spremna da se boriš?
Anahi: To nije jednostavna stvar... Meni su prijatelji uvek na prvom mestu. Ako sam se baš ludo zaljubila, porazgovarala bih sa drugaricom i rekla joj šta oseæam. Meðutim, ukoliko nisam baš sigurna u svoja oseæanja, lako bih joj ga prepustila.
Dulce: Zavisi. Ako ti se taj momak sviða, a ona je veæ sa njim ili vidiš da bi njoj znaèilo da budu zajedno, treba da se povuèeš. Više cenim pravu prijateljicu, jer momci dolaze i odlaze, a prijatelji ostaju.
Íàçàä íà âðõ Go down
https://rbdmagic6.4umer.com
LiL95
Moderator
Moderator
LiL95


Female
Áðî¼ ïîðóêà : 64
Age : 29
Job/hobbies : MUZIKA
Registration date : 12.09.2008

Bravo! Empty
ÏîðóêàÍàñëîâ: Re: Bravo!   Bravo! Icon_minitimeMon Sep 15, 2008 2:34 pm

GRACIAS
Íàçàä íà âðõ Go down
Milica2
Pocetnik
Pocetnik
Milica2


Female
Áðî¼ ïîðóêà : 22
Age : 35
Job/hobbies : student
Humor : plavusa
Registration date : 02.01.2009

Bravo! Empty
ÏîðóêàÍàñëîâ: Re: Bravo!   Bravo! Icon_minitimeSat Jan 03, 2009 2:53 pm

nerazuplivo je za citanje
Íàçàä íà âðõ Go down
http://www.prijatelji.org
~anayucker~
Pocetnik
Pocetnik
~anayucker~


Female
Áðî¼ ïîðóêà : 22
Age : 30
Humor : =)
Registration date : 14.01.2009

Bravo! Empty
ÏîðóêàÍàñëîâ: Re: Bravo!   Bravo! Icon_minitimeFri Jan 16, 2009 4:45 pm

razumljivo je samo sto nema slova ch , zh , sh itd
Íàçàä íà âðõ Go down
https://www.facebook.com
Sponsored content





Bravo! Empty
ÏîðóêàÍàñëîâ: Re: Bravo!   Bravo! Icon_minitime

Íàçàä íà âðõ Go down
 
Bravo!
Íàçàä íà âðõ 
Ñòðàíà 1 of 1

Permissions in this forum:Íå ìîæåòå îäãîâîðèòè íà òåìå ó îâîì ôîðóìó
RBD :: Ostalo :: RBD u javnosti-
Ñêî÷è íà: