RBD
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
RBD

Dobrodosli na srpski forum RBD-a! Zelimo vam dobar provod!
 
HomeHome  ÒðàæèÒðàæè  Latest imagesLatest images  Ðåãèñòðó¼ ñåÐåãèñòðó¼ ñå  ÏðèñòóïèÏðèñòóïè  

 

 Tv Novosti!

Go down 
3 posters
ÀóòîðÏîðóêà
*ReBeLdE*NiKoLa*
Admin
Admin
*ReBeLdE*NiKoLa*


Male
Áðî¼ ïîðóêà : 107
Age : 29
Location : Rebelde Forever and Ever....
Registration date : 20.12.2007

Tv Novosti! Empty
ÏîðóêàÍàñëîâ: Tv Novosti!   Tv Novosti! Icon_minitimeSat Dec 22, 2007 8:47 pm

Dulse Marija, zvezda serije “Buntovnici” i pevaèica grupe “RBD”, uskoro objavljuje knjigu pesama
OPÈINjENA PRIRODOM
Poèetkom januara glumica i pevaèica Dulse Marija planira da izda knjigu pesama koje je pisala od ranog detinjstva.
- Svaki put kada bi mi se dogodilo nešto lepo ili ružno, uzela bih papir i olovku i pisala pesme. Svaka je inspirisana nekim dogaðajem iz mog života. Nisam prestala da pišem, mada, moram priznati, u poslednje vreme to retko radim – kaže Dulse Marija.
Ova lepa devojka je relativno niskog rasta, ali je veoma obdarena oblinama, zbog èega ponekad, pored visokih i neuhranjenih manekenki, deluje kao stvorenje sa druge planete. Valjda zbog toga, najpoznatije svetske modne kuæe, pogotovo one koje proizvode donji veš, žele da ih Dulse reklamira.
- Ne smeta mi da se slikam u kupaæem kostimu ili donjem vešu. Volim svoje obline, ali i te kako treba biti odgovoran jer je veoma lako “nasukati” se u ovom poslu – prièa Dulse.
Nekoliko puta Dulse je proglašena za jednu od najseksepilnijih latino zvezda, a nedavno je ponela titulu najidealnije Meksikanke. Pomenimo da su do sada to bile Veronika Kastro, Anhelika Marija, Lusero i Talija.
- Divim se mnogim ženama, ali naroèito volim Veroniku Kastro iz mlaðih dana. Uvek je bila korak ispred svih. Volim i Fridu Kalo. Obe imaju stila i veoma su temperamentne – kaže Dulse.
Dulse, za sada, èvrsto stoji na zemlji. Da joj slava ne bi udarila u glavu, osim ljudi iz Televise na èelu sa producentom Pedrom Damjanom, mnogo brine majka - njen anðeo èuvar.
- Ona uvek ide sa mnom i èesto zna da kaže da ne želi da me iko povredi. Nedavno mi je rekla: “Ne postoji ni minut u toku dana da ne pomislim na tebe, da ne strahujem. Želim da budeš jaka, jer neæu uvek biti pored tebe”.
Zbog toga je Dulse veoma vezana za porodicu. Kada je zbog turneje miljama udaljena od Meksiko Sitija, èesto zove svoje da bi im rekla da joj nedostaju. A, kada joj ni telefonski razgovori ne pomognu da odagna tugu zbog usamljenosti, Dulse èesto noæu, dok njene kolege èvrsto spavaju, napušta hotelsku sobu da bi prièala sa osobljem hotela.
- Mnogi su se šokirali kad sam nedavno izjavila da sam tri sata æaskala sa kuvaricom seckajuæi luk. Obožavam da upoznajem jednostavne ljude, slušam prièe o njihovim životima, tražim savete. To me ispunjava.
Nepredvidivost je deo njenog temperamenta. Èlanovi njenog benda još preprièavaju kada je na probu došla sa piletom u naruèju. Iako na prvi pogled deluje buntovno, Dulse svi opisuju kao emotivnu i prilièno jednostavnu devojku.
“Njoj je važno samo da joj kosa izgleda fenomenalno i da ima pun frižider koka-kole i krema”, rekao je Kristofer Ukerman, kolaga i dobar prijatelj.
U slobodno vreme voli da sluša glasnu muziku i da divlje igra pred ogledalom, da sa prijateljima jurca automobilima, putuje, kuva sa mamom... Ima sajan smisao za humor, atraktivan izgled i mnogo talenta zbog koga joj mnogi predviðaju blistavu buduænost.
- Svako ko kuca na moja vrata, otvaram energièno. Život je kratak i treba sve probati. Naravno, treba imati mere – kaže Dulse Marija.
A da li to važi i za momke?
- Više od svega volela bih da se zaljubim, ali ne žurim. Bolje je èekati pravog nego gubiti vreme na veze koje nemaju buduænost. Opèinjena sam prirodnom, pa æu, kada se budem udala, živeti na obali mora, okružena gomilom dece. U svakom sluèaju, potrudiæu se da prvo dete rodim pre svog 30. roðendana – završava Dulse Marija
Íàçàä íà âðõ Go down
https://rbdmagic6.4umer.com
LiL95
Moderator
Moderator
LiL95


Female
Áðî¼ ïîðóêà : 64
Age : 29
Job/hobbies : MUZIKA
Registration date : 12.09.2008

Tv Novosti! Empty
ÏîðóêàÍàñëîâ: Re: Tv Novosti!   Tv Novosti! Icon_minitimeMon Sep 15, 2008 2:28 pm

TNX
Íàçàä íà âðõ Go down
Milica2
Pocetnik
Pocetnik
Milica2


Female
Áðî¼ ïîðóêà : 22
Age : 35
Job/hobbies : student
Humor : plavusa
Registration date : 02.01.2009

Tv Novosti! Empty
ÏîðóêàÍàñëîâ: Re: Tv Novosti!   Tv Novosti! Icon_minitimeSat Jan 03, 2009 8:54 pm

jel ima neko epizode rebelde ili 3 sezonu ako ima nek se javi na broj 0641532314
Íàçàä íà âðõ Go down
http://www.prijatelji.org
Sponsored content





Tv Novosti! Empty
ÏîðóêàÍàñëîâ: Re: Tv Novosti!   Tv Novosti! Icon_minitime

Íàçàä íà âðõ Go down
 
Tv Novosti!
Íàçàä íà âðõ 
Ñòðàíà 1 of 1

Permissions in this forum:Íå ìîæåòå îäãîâîðèòè íà òåìå ó îâîì ôîðóìó
RBD :: Ostalo :: RBD u javnosti-
Ñêî÷è íà: